V Forum Młodych Przyrodników

V Forum Młodych Przyrodników „Rolnictwo – Żywność – Zdrowie”

Drodzy studenci, doktoranci i młodzi naukowcy serdecznie zapraszamy do udziału w ogólnopolskiej konferencji Forum Młodych Przyrodników, która odbędzie się 26 maja 2018 roku odbędzie się w Centrum Innowacyjno-Wdrożeniowe Nowych Technik i Technologii w Inżynierii Rolniczej (sala 102-103, Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie, ul. Głęboka 28). Organizatorami Konferencji są członkowie Stowarzyszenia Młodych Naukowców oraz Samorząd Doktorantów Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie.

Niezbędne informacje o warunkach uczestnictwa znajdą Państwo w I Komunikat V FMP i Regulamin udziału w V FMP. Zgłoszenia należy dokonać do 10 maja poprzez formularz. Streszczenie wystąpienia napisane zgodnie ze wzorem należy przesłać do 10 maja.

Uczestnicy konferencji mogą skorzystać z preferencyjnych warunków publikacji artykułu w czasopiśmie Nauki Przyrodnicze (2 pkt. MNiSW). Warunki publikacji artykułu naukowego: tryb recenzji konferencyjny 2018.

Podsumowanie IV edycji Forum Młodych Przyrodników (2017) na stronie.

Osoby zainteresowane konferencją zachęcamy do polubienia naszego profilu na facebooku, dzięki temu będziemy mogli być w stałym kontakcie.